blandzia - komentarze



Ile trzeba?

„Ile trzeba połamać kwiatów
Żeby zrobić bukiet?
Ile razy trzeba umierać
Żeby zacząć żyć?
Ile razy trzeba zaczynać
Żeby nareszcie skończyć?
Ile razy trzeba rozpaczać
Żeby się pokryć zielenią?
Ile razy trzeba zasypiać
Żeby sie obudzić po tamtej stronie marzeń?
Ile razy trzeba płakać
Żeby się łez zebrała na jeden uśmiech?
Ile trzeba popełnić zdrad
Żeby pojąć czym jest wierność?
Ile par nóg trzeba połamać
Żeby się nauczyć fruwać?
Ile poronień
Żeby coś się narodziło?”
Wiele… . Jak łatwo przypasować te słowa do życia. Żeby znaleźć prawdziwego przyjaciele, musisz poznać, jak wiele jest tych fałszywych… żeby spotkać kogoś wartego miłości, musisz pokochać osoby, które jej nie potrzebują…z resztą każdy rozumie to na swój sposób… =)


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


To mówicie Wy:
25.05.2006 :: 19:27 :: dynamic76-185.tvk.torun.pl

mania / mania-l

Pytania zawarte w wierszu są bardzo trudne. Myslę,że nikt nie jest w stanie na nie jednoiznacznie odpowiedzieć, bo za każdym razem trzeba innej ilości wyrzeczeń, błędów, cierpienia, żeby w naszym życiu wszystko się ułozylo. Myślę, że powinniśmy tylko pamiętać o tym, że co nas nie zabije to nas wzmocni iw tych najcięższych chwilach, kiedy zadajemy sobie te pytania, pamiętać o tym!
23.05.2006 :: 14:48 :: leic-cache-4.server.ntli.net

spiaczka

Ja tak trochę nie do tematu... znam ten szablon (: to znajoma robiła :D a jej kuzynka ma taki sam :P ładny, bardzo ładny :) przepraszam za głupi komentarz ale juz mam dosc myslenia na dzis. Zajrze za dni kilka ;)
23.05.2006 :: 14:07 :: host-ip22-167.crowley.pl

Blandzia

AGAciu- masz rację... można nie ryzykować, bojąc się klęski...ale ten co nic nie robi, nic nie osigągnie. By zrobić cokolwiek, trzeba zaryzykować

ChMooRko- Nom...i strasznie ten test mi poszedł br.
22.05.2006 :: 23:56 :: host-ip22-167.crowley.pl

cosmo


22.05.2006 :: 22:13 :: tb128.internetdsl.tpnet.pl

AGAcia

ILE TRZEBA UPADKÓW, ABY WZNIEŚĆ SIĘ PONAD Gwiazdy... NIE MA RYZYKA nie ma życia... w końcu się nauczymy jakie jest życie i co z nim robić dalej... kto jest dobry a kto zły... przy tym cierpienie i radość
całuski:*
22.05.2006 :: 21:25 :: ip-81-15-216-150.unregistered.net.telenergo.pl

ChMooRka

oj to wspolczuje.. u mnie narazie nie ejst tak zle:)
Talk.pl :: Wróć